ایزوگام در تهران

ایزوگام در تهران و همچنین نصب ایزوگام در تهران از جمله خدماتی است که مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به ساکنین تهران و حومه ارائه می­دهد.

ایزوگام در تهرانقیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران به عواملی همچون متراژ و مساحت قسمتی از ساختمان که می­خواهید ایزوگام نمایید و نوع ایزوگام انتخابی بستگی دارد. در مجموعه ایزوگام سایوند تمامی ایزوگام ها با بالاترین سطح کیفیت در اختیار شما قرار داده می شوند. ایزوگام های مصرفی همگی استاندارد بوده دارای وزن تقریبی 40 کیلوگرم هستند.  ایزوگام دلیجان، ایزوگام البرز، ایزوگام 117 و … از جمله بهترین نوع ایزوگام های موجود در بازار هستند که نمایندگی تمامی این برند ها و برند های برتر ایزوگام در تهران در اختیار مجموعه ایزوگام سایوند است. برای اطلاع از قیمت روز انواع ایزوگام در تهران کافی است با کارشناسان نمایندگی ایزوگام سایوند تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

استفاده از انواع عایق در ساخت ساختمان ها طبق مقررات ملی ساختمان مصوب سال 1381 امری ضروری است، این عایق های رطوبتی دارای انواع مختلفی هستند.

 • عایق رطوبتی قیرگونی در تهران

 قیرگونی قدیمی ترین و سنتی ترین نوع عایق رطوبتی است که از گذشته در ساخت ساختمان ها و عایق نمودن آن ها کاربرد داشته است. قیر در واقع یک فرآورده طبیعی محلول در نفت است که از میکروکربن هایی با وزن مولکولی بالا تشکیل شده است. نحوه استفاده از این نوع عایق رابطه مستقیمی با شرایط آب و هوایی منطقه دارد. با توجه به شرایط آب و هوایی در تهران قیرگونی می تواند عایق رطوبتی مناسبی برای محافظت از ساختمان در برابر نم و رطوبت باشد. امکان اجرای قیرگونی به صورت تک لایه و دولایه در مجموعه ما وجود دارد.

 • عایق رطوبتی ایزوگام در تهران

 ایزوگام در تهران عایقی است که بصورت رول شده موجود است. امروزه این عایق به علت سهولت در اجرا نسبت به اجرای قیرگونی و سرعت اجرا و البته قیمت مناسبی که دارد به عنوان پرکاربردترین عایق رطوبتی شناخته می­شود. انواع مختلفی از ایزوگام با برند ها و قیمت های مختلف در باراز وجود دارد که بسته به نوع ایزوگام انتخابی و قسمتی از ساختمان که جهت انجام ایزوگام مدنظر شماست هزینه استفاده از این عایق متفاوت خواهد بود. ایزوگام یک نام تجاری برای این نوع از عایق است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است.

نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام در تهران اگر به درستی و توسط متخصص صورت بگیرد می­تواند سازه شما را در برابر نم و رطوبت تا مدت زمانی 15 ساله ایمن سازد. نصب ایزوگام اگر توسط متخصص انجام نشود ممکن است موجب ایجاد ترک و یا تاول در بستر ایزوگام شده و عمر مفید آن را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

این که کدامیک از ایزوگام های موجود در بازار را انتخاب می­کنید به طور مستقیم روی قیمت تأثیرگذار خواهد بود. همانطور که از قبل نیز به این موضوع اشاره شد نصب ایزوگام در قسمت های مختلف ساختمان نیازمند تخصص و تجربه کافی است. بهتر است برای درست و اصولی انجام شدن کار که موجب افزایش عمر ایزوگام و کاهش خسارات احتمالی می شود، نصب ایزوگام در تهران  را به مرکزی مطمئن بسپارید. مرکز نصب ایزوگام سایوند از افراد دارای تخصص و تجربه در زمینه نصب ایزوگام و اجرای قیرگونی بهره می برد و قیمت نصب در این مجموعه در نهایت انصاف تعیین می گردد تا شما مجبور به پرداخت هیچگونه هزینه اضافی نشوید.

انواع ایزوگام

ایزوگام به طور کلی بر اساس مواد اصلی تشکیل دهنده آن و همچنین بر اساس تعداد لایه های آن دسته بندی می شود.

انواع ایزوگام بر اساس ماده اصلی تشکیل دهنده

ایزوگام پلیمری : نوعی از ایزوگام است که از قیر خالص با غلظت 60 تا 70 درصد و از تقطیر نفت خام در پالایشگاه به دست می آید. از ترکیب این نوع از قیر همراه با پلی آستر، تیشو، آلومینیوم، پلی اتیلن، پودر تالک، مواد APP و پوشال ایزوگام پلیمری ساخته شده و به بازار عرضه می­گردد. ایزوگام پلیمری بهترین نوع ایزوگام است.

ایزوگام دمیده: با دمیدن هوا به یک مازوت و یا نفت کوره ای نوع خاصی از قیر تحت عنوان قیر دمیده حاصل می­شود. از ترکیب این نوع از قیر با پلی آستر، تیشو، آلومینیوم، پلی اتیلن، پودر تالک، مواد APP و پوشال ایزوگام دمیده حاصل می­شود که دارای کیفیت پایین تری نسبت به ایزوگام پلیمری است.

انواع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده

ایزوگام تک لایه: این نوع از ایزوگام با پلی آستر دوخته شده و دارای انعطاف و ظرافت بیشتری نسبت به نوع دو لایه آن است.

ایزوگام دو لایه: این نوع از ایزوگام شامل پلی آستر و تیشو بوده و دارای استحکام بیشتری نسبت به ایزوگام تک لایه است.

انواع ایزوگام بر اساس روکش

ایزوگام فویلدار: این از ایزوگام دارای یک روکش آلومینیومی بوده که مناسب برای محل هایی است که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار می گیرند، مانند پشت بام ها که محل رفت و آمد نیز هستند.

ایزوگام بدون فویل: این نوع از ایزوگام بدون روکش آلومینیومی ساخته می شود و در محل هایی که قرار است به عنوان عایق زیرکار قرار بگیرد، مانند سطوحی که قرار است بعد از ایزوگام موزاییک و یا سیمان شوند همچون سرویس های بهداشتی کاربرد دارد. البته در این محل ها استفاده از ایزوگام فویلدار نیز بلامانع است.

بهترین ایزوگام در تهران

این اطمینان به شما مشتریان گرامی داده می­شود که مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند در تهران دارای نمایندگی از برترین ایزوگام های موجود در بازار بوده و برای کسب رضایت شما از بهترین ایزوگام موجود در بازار استفاده می­نمایند. از جمله شرکت های ایزوگام که ایزوگام سایوند نمایندگی آن ها را داراست می­توان به شرکت های زیر اشاره کرد.

نمایندگی ایزوگان دلیجان در تهران

نمایندگی ایزوگام البرز در تهران

نمایندگی ایزوگام بام گستر در تهران

نمایندگی ایزوگام صدف بام دلیجان

ایزوگام صدف بام دلیجان از برترین برند های ایزوگام موجود در بازار است که مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند دارای نمایندگی معتبر و مجاز این ایزوگام در تهران و البرز و حومه است و می تواند این ایزوگام مرغوب و با کیفیت را همچون سایر برند های نامبرده با همان قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان خود قرار داده و نصب آن را نیز بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای برای شما عزیزان و توسط نصابان دارای تخصص و تجربه انجام دهد.

ایزوگام ارزان در تهران

رعایت انصاف در تعیین قیمت سبب شده مجموعه ما برای سالیان متمادی به عنوان مرکز پخش ایزوگام ارزان در تهران شناخته شده و به فعالیت بپردازد. ایزوگام به عنوان عایقی که دارای توجیه اقتصادی است شناخته می شود. با یکبار استفاده از ایزوگام مرغوب و نحوه نصب اصولی آن توسط متخصص پشت بام و محل ایزوگام شده شما برای مدت زمانی 15 ساله در برابر نم و رطوبت عایق می­شود.

لیست مراکز نمایندگی و پخش ایزوگام شرق و دلیجان در تهران

شرکت ایزوگام سایوند، دارای نمایندگی اصلی و مجاز پخش ایزوگام شرق و دلیجان در تهران است. این شرکت با سال‌ ها تجربه و سابقه حرفه‌ ای در زمینه پخش و نصب انواع عایق های رطوبتی، خدمات خود را با همکاری تکنسین ها و نصابان بسیار باتجربه و ماهر، به‌ طور کاملاً تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد. ایزوگام های شرق و دلیجان، هر دو از بهترین ایزوگام های تولید شده در داخل کشور هستند و شرکت ایزوگام سایوند نیز با دریافت نمایندگی اصلی این برند ها از عایق‌ های رطوبتی، خدمات نصب و اجرای ایزوگام را در سرتاسر استان تهران به مشتریان ارائه می دهد. جهت نصب و اجرای تخصصی عایق رطوبتی ایزوگام در تهران، می‌ توانید با مرکز پخش بزرگ ایزوگام سایوند تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ایزوگام شرق در تهران

ایزوگام شرق، یکی از بهترین و با کیفیت‌ ترین عایق‌ های رطوبتی تولید شده در داخل کشور است. در ساخت ایزوگام شرق، از بهترین و با کیفیت‌ ترین مواد اولیه استفاده‌ شده و تحت عنوان یکی از بهترین ایزوگام های داخلی شناخته می‌ شود. این نوع از عایق های رطوبتی دارای استاندارد BPP هستند و در رول‌ های ۱۰ متری به بازار عرضه می‌ شوند. ایزوگام شرق، از انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار است و در برابر گرما و سرما نیز مقاومت بسیار مناسبی داشته و به دلیل استفاده از قیر با کیفیت در ساخت آن، از طول عمر بالایی نیز برخوردار است. از دیگر ویژگی‌ های ایزوگام شرق نیز می‌ توان به وزن و طول استاندارد، پایداری و دوام بالا، راحتی در نصب و اجرا، برخورداری از الیاف و قیر درجه ۱، دارای دو نوع معمولی و فویل دار، مقاوم در برابر فشار های ساختمانی، قیمت مناسب و غیره اشاره نمود.

مجموعه سایوند نیز مفتخر به دریافت نمایندگی ایزوگام شرق در تهران است و خدمات نصب و اجرای عایق رطوبتی شرق را به‌ طور کاملاً تخصصی در تمامی مناطق تهران و اطراف آن به مشتریان ارائه می‌ دهد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران

ایزوگام دلیجان، یکی دیگر از بهترین و با کیفیت‌ ترین عایق‌ های رطوبتی تولید شده در داخل کشور است و خدمات نصب و اجرای این نوع از عایق‌ های رطوبتی در نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران به مشتریان ارائه می‌ شود. ایزوگام های دلیجان بر روی بسته‌ بندی خود، دارای آرم و نشان ملی استاندارد هستند و در طول، عرض و وزن استانداردی به بازار عرضه می‌ شوند. ایزوگام های دلیجان دارای انواع ساده و فویل دار، دو لایه و چهار لایه هستند و علاوه‌ بر عایق‌بندی سطح پشت بام، در موارد دیگری نیز همچون پوشش دهی استخر و دیوار نیز به کار می‌ روند. در تولید و ساخت ایزوگام های دلیجان، از مواد اولیه و متریال بسیار با کیفیت و درجه یک استفاده شده و پس‌ از نصب در محیط نیز، پوشش بسیار مقاوم و مستحکمی را ایجاد کرده و از سطح زیرین خود در برابر آسیب‌ ها و صدمات محیطی محافظت می‌ کنند.

شرکت سایوند نیز تحت عنوان نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران، کلیه خدمات پخش، نصب و اجرای این نوع از عایق‌ های رطوبتی را به شکل کاملاً تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد و دارای گستردگی خدمات در تمامی مناطق تهران و نقاط اطراف استان است.

خدمات ایزوگام با نصب در تهران و اطراف تهران

جهت بهره بردن از یک ایزوگام با کیفیت برای سال های طولانی نیاز است علاوه بر انتخاب یک نوع از ایزوگام مرغوب که توصیه ما استفاده از ایزوگام دلیجان دولایه و فویلدار، ایزوگام بام گستر 117، ایزوگام شرق، ایزوگام شرق مشهد و سایر برند هایی از ایزوگام که دارای نشان ملی استاندارد حک شده روی رول ایزوگام بوده و همچنین به همرا بیمه نامه کتبی و ضمانتنامه کتبی به مشتریان عرضه میگردند. نصب این عایق را هم به افراد دارای تخصص و تجربه در این زمینه بسپارید. مجموعه ما خدمات نصب و اجرای ایزوگام را در سریعترین زمان ممکن در تمامی مناطق تهران و اطراف تهران به شما عزیزان با بالاترین کیفیت در خدمات و مناسب ترین قیمت ارائه این خدمات عرضه می­دارد و همچنین با حذف تمامی واسطه ایزوگام در تهران و البرز را با همان قیمت درب کارخانه در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

نوشتهٔ بعدی
نمایندگی ایزوگام 117 در کرج
نوشتهٔ پیشین
افزایش طول عمر ایزوگام

16 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام خسته نباشید.
  راهکار شما جهت نصب ایزوگام در فصول سرد سال چیست؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   آذر ۲۴, ۱۳۹۹ ۳:۲۹ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   درست است که بهترین زمان نصب ایزوگام در تابستان و هوای گرم است. اما تیم مجموعه سایوند دارای تخصص و تجربه کافی در نصب ایزوگام در زمستان نیز میباشد و این کار را به نحو احسنت برای شما انجام خواهد داد. کافیست در روز هایی که بارندگی نیست اقدام به نصب ایزوگام بر بستر بام نمود و با استفاده از مشعل گرمای مورد نیاز فراهم شود.

   پاسخ
  • نصب ایزوگام در تهران با توجه به این موضوع که تهران شهر پربارشی نیست چند سال یکبار باید انجام بشه؟

   پاسخ
   • ایزوگام سایوند
    دی ۲, ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵ ب.ظ

    سلام و وقت بخیر
    درصورت استفاده از برند های مرغوب و نصب این عایق توسط نصاب متخصص ایزوگام در تهران میتوان بستر ایزوگام شده را برای مدت زمانی 10 الی 15 ساله در برابر ورود نم و رطوبت ایمن ساخت. البته لازم است جهت ترمیم و یا تعویض ایزوگام سطح ایزوگام شده توسط کارشناس بررسی و نظر قطعی اعلام شود.

    پاسخ
 • عابد اسمیخانی
  دی ۱۴, ۱۳۹۹ ۷:۱۳ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  برای نصب ایزوگام در تهران حضوری به محل بابت ارائه قیمت مراجعه میکنید؟ شرق تهران هستیم ما

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   دی ۱۸, ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ق.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند جهت ارائه قیمت ایزوگام در تهران، البرز و تمامی شهرستان های اطراف کارشناس حضوری جهت بازدید از محل و ارائه قیمت اعزام میدارد.

   پاسخ
 • سلام. قیمت نصب ایزوگام میخواستم بپرسم برای یک ساختمان سمت سهروردی

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   دی ۲۸, ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   لطفاً با شماره 09106884690 تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر، در کل ستان تهران خدمات ایزوگام دارید؟ ما شهرری هستیم

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   دی ۲۸, ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز تمامی خدمات مرکز پخش و نصب ایزوگام در تهران مجموعه سایوند در سرتاسر استان تهران و البرز و قم و تمامی شهرستان های اطراف قابل ارائه می باشد.

   پاسخ
 • سلام. چطور میتونیم ایزوگام جنس خوب رو تشخیص بدیم؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   بهمن ۱۱, ۱۳۹۹ ۶:۵۳ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   در این مورد مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند مقاله ای تحت عنوان 10 ویژگی شناخت ایزوگام مرغوب در داخل سایت قرار داده است که مطالعه آن راهنمای شما در انتخاب ایزوگام با کیفیت خواهد بود، توصیه میشود مطالعه نمایید.

   پاسخ
 • هزینه نصب ایزوگام در تهران متری چقدر است ؟؟؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   اسفند ۲۲, ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ

   سلام و وقت بخیر
   هزینه نصب ایزوگام در تهران به موارد بسیاری از جمله محل مورد نظر جهت نصب ایزوگام، متراژ و مساحت سطح کار و … بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایزوگام در تهران مجموعه سایوند تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 • هزینه نصب ایزوگام در تهران رو لطف می کنید؟

  پاسخ
  • سلام و وقت بخیر
   بر اساس متراژ کار و ایزوگام انتخابی هزینه نصب متفاوت خواهد بود، لطفاً با کارشناسان ایزوگام در تهران مجموعه سایوند تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید