قیمت نصب ایزوگام در کرج

قیمت نصب ایزوگام در کرج از اهمیت زیادی برخوردار است. از همین رو یکی از پرسش‌های اولیه مشتریان همواره در مورد قیمت اجرای این عایق رطوبتی است.

همه ما می‌دانیم که نصب ایزوگام در یک واحد مسکونی یا هر نوع سازه ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کار این عایق رطوبتی جلوگیری از ایجاد نم و ممانعت از ورود رطوبت در سقف و دیوارهای یک خانه است.

قیمت ایزوگام در کرجاز همین رو اغلب در قسمت‌هایی مانند پشت بام، کف آشپرخانه، بالکن، حمام، دستشویی و سایر مکان‌هایی که در معرض مستقیم آب قرار دارند، از این عایق رطوبتی استفاده می‌شود.

یک عایق رطوبتی اغلب عمری بیشتر از 10 سال دارد و می‌تواند برای مدت طولانی از بخش‌های مختلف منزل شما در برابر نم و رطوبت محافظت کند.

اما تمام این موارد مستلزم اجرای صحیح این عایق رطوبتی است. عواملی که در اجرای این عایق رطوبتی تأثیرگذارند، جزو عوامل محیطی یک منطقه، نظیر آب و هوا، نوع خاک، نوع مصالح به کار رفته در ساختن ساختمان‌ها و … هستند.

ایزوگام در کرج

مرکز پخش و نصب ایزوگام در کرج سایوند در سرتاسر استان البرز دارای نمایندگی فعال جهت پخش و نصب این عایق رطوبتی است. از جمله مناطق تحت پوشش مرکر پخش و نصب ایزوگام سایوند میتوان به شهریار، مهرشهر، اندیشه، گوهردشت و … اشاره کرد. مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند جهت ارائه خدمات نصب و پخش ایزوگام در تمام مناطق نامبرده آماده ارائه خدمات به ساکنین محترم این مناطق می باشد. همچنین امکان مراجعه حضوری به محل جهت تعیین میزان ایزوگام مصرفی و قیمت آن توسط کارشناسان این مرکز جهت رفاه حال مشتریان گرامی فراهم آمده است.

برای تشخیص و اجرای بهترین ایزوگام برای نصب در یک نقطه خاص از منزل به تجربه و تخصص یک مجری باسابقه ایزوگام نیاز است. همچنین لازم است که این مجری متخصص، سابقه اجرایی کافی در مناطق مختلف کرج را داشته باشد و بتواند ارزانترین قیمت نصب ایزوگام در کرج را به شما پیشنهاد بدهد. اما آیا این عوامل بر روی قیمت نصب ایزوگام نیز تأثیرگذارند؟

بهترین نصابان ایزوگام در کرج

مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند جهت نصب و اجرای این عایق رطوبتی از بهترین و باسابقه ترین نصابان موجود در استان البرز بهره می برد. نصب ایزوگام در طول عمر مفید این عایق رطوبتی به شدت تأثیرگذار است. در صورت نصب غیر اصولی و غیر تخصصی از عمر مفید ایزوگام تا چند سال نیز ممکن است کاسته شود. از این رو توصیه می شود نصب تخصصی آن را به بهترین مرکز نصب ایزوگام در کرج سایوند بسپارید.

ایزوگام کرجموارد نصب ایزوگام کرج

نصب ایزوگام کرج در قسمت های مختلف درون و بیرون انواع ساختمان ها انجام می شود، از جمله قسمت های مختلف یک ساختمان که نیاز به نصب تخصصی و حرفه ای این عایق رطوبتی دارد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پشت بام ها
 • سرویس های بهداشتی و حمام
 • پی و فنداسیون ساختمان
 • استخر ها
 • روف گاردن
 • دیوار هایی که در معرض بارش باران قرار دارند
 • مخازن نگهداری آب و مایعات
 • مرغداری ها
 • دامداری ها و …

مرکز ایزوگام کرج سایوند بهترین و به روز ترین خدمات را توسط نصبان حرفه ای و با تجربه در تمامی قسمت های نامبرده برای مشتریان گرامی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام خواهد داد.

چه عواملی بر روی قیمت نصب ایزوگام در کرج تأثیر گذارند؟

اگرچه نصب ایزوگام نیازمند دانش و تجربه خاصی است و فرد اجرا کننده آن باید سابقه کافی در این زمینه را داشته باشد؛ اما این عوامل تأثیری در قیمت نصب ایزوگام ندارند.

برای نصب ایزوگام در کرج یا نصب ایزوگام در مناطق مختلف آن نظیر فردیس ، گوهردشت، اندیشه، شهریار و … تنها یک فاکتور در نظر گرفته می‌شود. این فاکتور متراژ و مساحت محلی است که قصد نصب و اجرای ایزوگام بر روی آن را دارید.

قیمت ایزوگامالبته نمی‌توان نقش نوع ایزوگام مصرفی را در هزینه تمام شده اجرای این عایق رطوبتی بی‌تأثیر دانست. مسلماً هرچقدر ایزوگام مورد اجرا گران‌تر باشد، قیمت نصب آن در هر متر مربع نیز گران‌تر خواهد بود.

اما باید دقت کنید که هر ایزوگام گرانی بهترین ایزوگام نیست. بسیاری از مغازه‌های فروش ایزوگام، محصول مورد نیاز خود را از دلال و واسطه خریداری می‌کنند. از همین رو برای به دست آوردن سود خود مجبور به افزایش قیمت آن هستند. اما تهیه ایزوگام از مراکزی که پخش مستقیم این عایق رطوبتی هستند می‌تواند به کاهش قیمت آن کمک کند.

مجموعه ایزوگام سایوند مرکز پخش و نصب ایزوگام در کرج است. این مجموعه ایزوگام و سایر عایق‌ها رطوبتی مصرفی خود را از تولیدکننده اصلی تهیه می‌کند. فروش بدون واسطه و مستقیم آن به مشتری سبب کاهش قیمت نصب ایزوگام در کرج خواهد شد.

قیمت نصب ایزوگام در کرج چطور محاسبه می‌شود؟

همانطور که گفته شد، قیمت نصب ایزوگام در کرج تنها به متراژ و مساحت محل بستگی دارد. البته برای ایزوگام پشت بام قسمت‌هایی مانند دور کانال کولر، دیوارهای اطراف ساختمان، داکت‌ها، لوله کشی و … نیاز به هم‌پوشانی دارند. بنابراین ایزوگام به کار رفته در این قسمت‌ها نیز باید بر روی کل کار محاسبه شود.

برای محاسبه قیمت تمام شده نصب و اجرای ایزوگام برای مجتمع‌های آپارتمانی در کرج، متراژ کل بنای ساختمان باید در 20 درصد ضرب شود (این 20 درصد برای افزایش جهت در همپوشانی اضافه می‌شود). از این طریق می‌توانید قیمت تمام شده آن محاسبه کنید.

البته قیمت خرید ایزوگام نیز در محاسبه قیمت تمام شده آن بی‌تأثیر نیست و حتماً باید محاسبه شود. قیمت برند های مرغوب تر این عایق رطوبتی با توجه به قیر و مواد اولیه مرغوبی که در تهیه آن به کار برده می شود، گرانتر از عایق های بی کیفیت و ارزان است که البته با توجه به ماندگاری بیشتر عایق های مرغوب توصیه ما به شما تهیه از برترین برند های ازوگام است، که مرکز پخش و نصب ایزوگام در کرج سایوند نیز نمایندگی آن ها را در اختیار داشته و می تواند انواع عایق های رطوبتی برتر موجود در کشور را با همان قیمت درب کارخانه در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

برخی از اجراکنندگان ایزوگام برای تمیز کردن پشت بام، زدودن گرد و غبار ، جابه‌جایی کولر و سایر لوازم موجود در پشت بام ها و … نیز هزینه‌ای دریافت می‌کنند. از همین رو بهتر است پیش از اجرای آن، قرار داد را به‌طور کامل مطالعه نموده و از ریز هزینه‌های آن کاملاً مطلع شوید. بعد از امضای قرارداد و تعیین قیمت آن نیاز است طرفین تعهدات خود که در قرارداد ذکر شده است را بدون کم و کاست انجام دهند.

نصب ایزوگام ارزان در کرج

ایزوگام کرجاغلب ما به دنبال این هستیم که ایزوگام را با کمترین قیمت ممکن نصب کنیم. اما این موضوع حتماً از کیفیت کار می‌کاهد. ماده اولیه اصلی استفاده شده در ایزوگام، نفت خام 60 الی 70 درصد است اما در بعضی موارد برای کاهش قیمت آن از پودرهای معدنی به جای نفت استفاده می‌شوند. ایزوگام تهیه شده از این پودرهای معدنی کیفیت و کارایی ایزوگامی که ماده‌اولیه آن‌ها نفت است را ندارند.

استفاده از ماده‌اولیه بی‌کیفیت روش مناسبی برای کاهش قیمت ایزوگام نیست. بهترین روش استفاده از مراکزی است که خدمات خود را با قیمت بهتری به مشتریان عرضه می‌کنند.

مجموعه ایزوگام سایوند یک مرکز تخصصی پخش و نصب ایزوگام در کرج است. این مجموعه ایزوگام موردنیاز خود را به‌طور مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده اصلی تهیه می‌کند و از آنجایی که خود کار اجرا را نیز بر عهده دارد؛ آن را بدون واسطه در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

این فروش بی‌واسطه سبب می‌شود تا نصب ایزوگام با کمترین هزینه ممکن برای مشتری انجام شود، بدون اینکه نیاز باشد از کیفیت کار کاسته شود.

روش نصب ایزوگام در کرج

استان البرز دارای آب و هوای نسبتاً معتدل و کم بارشی است از این رو عایق رطوبتی ایزوگام در کرج میتواند مناسب ترین و بهترین نوع عایق رطوبتی جهت نصب درنظر گرفته شود. نصب این عایق حتماً و قطعاً باید توسط نصاب متخصص انجام شود گه دارای تخصص و تجربه در نصب آن بوده و همچنین تجهیزات موردنیاز را به همراه داشته باشد. قبل از نصب توجه به نکاتی ضروری است، از جمله:

 • قبل از اقدام به نصب محل موردنظر را کاملاً تمیز کرده و تمامی گرد و غبار را با جارو بروبید.
 • تمامی لوازم و اثاثیه اضافی باید از محل نصب ایزوگام برداشته شوند تا نصب انجام شود و سپس دوباره روی سطح قرار بگیرند.
 • ترجیحاً در روز های گرم سال و در فصل های بهار و تابستان اقدام به نصب این عایق رطوبتی نمایید. در صورت نصب ایزوگام در زمستان حتماً آب و هوای روزی که نصب قرار است انجام شود را چک کنید تا بارندگی نباشد.
 • سطحی که ایزوگام روی آن نصب میشود باید در عاری از هرگونه ترک و یا شکاف عمیق باشد. از این رو قبل از اقدام به نصب بهتر است شکاف ها با استفاده از سیمان و یا نوعی خمیر تحت عنوان خمیر ماستیک بسته شوند.

مناطق تحت پوشش ایزوگام سایوند در کرج

مجموعه ایزوگام سایوند جهت سهولت در دسترسی شما مشتریان گرامی اقدام به اعطای نمایندگی مجاز و فعال پخش و نصب عایق رطوبتی ایزوگام و قیرگونی در سرتاسر این استان به برترین و زبده ترین افراد و نصابان شاغل در این حوزه نموده است. از جمله نمایندگی های معتبر ایزوگام در کرج سایوند میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پخش و نصب ایزوگام در شهریار
 • پخش و نصب ایزوگام در اندیشه
 • پخش و نصب ایزوگام در مهرشهر و گلشهر
 • پخش و نصب ایزوگام در کردان
 • پخش و نصب ایزوگام در طالقان
 • پخش و نصب ایزوگام در هشتگرد
 • پخش و نصب ایزوگام در گوهردشت
 • پخش و نصب ایزوگام در عظیمیه و … .

نتیجه‌گیری

نحوه اجرا و نصب ایزوگام از اهمیت زیادی برخودار است و در میزان ماندگاری آن تأثیر می‌گذارد. این موضوع به عوامل محیطی مختلف یک منطقه خاص بستگی دارند.

اگرچه نحوه اجرای این عایق رطوبتی در ماندگاری آن تأثیرگذار است؛ اما تأثیری در قیمت آن ندارد. قیمت نصب ایزوگام در کرج از متراژ و مساحت محیطی که قصد اجرای ایزوگام در آن را دارید متأثر است.

برای کاهش هزینه نصب ایزوگام، بهترین راه کمک خواستن از مراکزی است که مرکز پخش و اجرای مستقیم این عایق‌های رطوبتی هستند.

مجموعه ایزوگام سایوند مرکز پخش و نصب ایزوگام در کرج است. این مجموعه با حذف واسطه ها و برخورد مستقیم با مشتری توانسته است قیمت را تا حد زیادی پایین آورد، بدون اینکه از کیفیت کار کاسته شود.

برچسب ها
نوشتهٔ بعدی
ایزوگام سرویس بهداشتی
نوشتهٔ پیشین
ایزوگام در فردیس کرج

30 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • علی الوندی
  آذر ۴, ۱۳۹۹ ۵:۵۰ ب.ظ

  من به تازگی از خدمات ایزوگام در کرج مجموعه سایوند استفاده کردم و بسیار راضی بودم. ممنون از خدمات با کیفیت و بی نظیرتون

  پاسخ
 • عارف یزدانی
  آذر ۴, ۱۳۹۹ ۵:۵۵ ب.ظ

  مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند در کرج پشت بام منزل مسکونی ما رو زحمت کشیدن ایزوگام کردن. بسیار دقیق .وقت شناس و با نظم هستند. خدا به کسب و کارتون رونق بده

  پاسخ
 • آقای سایوند و تیم خوبشون زحمت ایزوگام پشت بام و قیرگونی سرویسای ما رو کشیدن. عااالی
  دست مریزاد و خداوقت

  پاسخ
 • من پارسال برای ایزوگام خونم از خدمات ایزوگام کرج مجموعه سایوند استفاده کردم، کیفیت کارشون فوق العاده است و پرسنل بسیار منظم و خوش برخوردی دارند.

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر، آیا خدمات ایزوگام کرج شما شامل شهر هشتگرد هم میشه؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   دی ۶, ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ق.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزی، مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند تمامی خدمات خود اعم از پخش و نصب ایزوگام در کرج، تهران و تمامی شهرستان های اطراف کرج و تهران را برای شما عزیزان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام میدهد.

   پاسخ
 • آقا معذرت میخوام ضخامت ایزوگام هایی که شما نمایندگی شون رو دارید چند میلیمتر هست حدوداً

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   دی ۸, ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   تمامی ایزوگام هایی که مجموعه ایزوگام سایوند دارای نمایندگی آن هاست همچون ایزوگام البرز، ایزوگام شرق، ایزوگام بام گستر 117، ایزوگام دلیجان و سایر ایزوگام های مورد استفاده در کرج تهران و حومه دارای ضخامت استاندارد 3.5 الی 4 میلیمتر هستند.

   پاسخ
 • خسته نباشید. کدوم مناطق کرج شما نمایندگی دارید؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   اسفند ۶, ۱۳۹۹ ۲:۳۶ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند دارای نمایندگی فعال در سرتاسر استان البرز همچون پخش و نصب ایزوگام در شهریار، پخش و نصب ایزوگام در مهرشهر، پخش و نصب ایزوگام در اندیشه، پخش و نصب ایزوگام در در گوهر دشت و … می باشد و با کیفیت ترین ایزوگام را مناسب ترین قیمت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار داده و نصب می نماید.

   پاسخ
 • سلام تعطیلات کار نصب ایزوگام در کرج رو انجام میدید

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ

   سلام و وقت بخیر
   اگر از قبل اقدام به رزرو وقت نمایید، در روز مشخص شده حتی اگر در تعطیلات هم باشد نصابان مجموعه سایوند آماده ارائه خدمات نصب ایزوگام به شما عزیزان می باشند.

   پاسخ
 • سلام
  چجوری میتونم قیمت ایزوگام رو بگیرم؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ

   سلام و وقت بخیر.
   لطفاً با شماره های موجود در پیج تماس بگیریم، کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره و قیمت پاسخگوی شما عزیزان هستند.

   پاسخ
 • سلام. فروش ایزوگام بدون خدمات نصب هم دارین شما

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   خرداد ۲۴, ۱۴۰۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند با دارا بودن نمایندگی برترین برند های ایزوگام موجود در کشور به عنوان یکی از بزرگترین پخش های ایزوگام موجود در استان البرز نیز بیش از یک دهه است که فعالیت داشته و ایزوگام بسیاری از خرده فروشی های استان را تأمین می کند.

   پاسخ
   • قیمت نصب ایزوگام رو لطف میکنین؟

    پاسخ
    • ایزوگام سایوند
     خرداد ۲۸, ۱۴۰۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

     سلام و وقت بخیر
     قیمت نصب ایزوگام بنابر برند ایزوگام انتخابی توسط شما متفاوت می باشد. لطفاً جهت دریافت قیمت روز انواع ایزوگام و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شمار 02632863166 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 • وقت شما بخیر.
  کاتالوگی موجود دارید که ایزوگام هایی که در شرکت شما موجود هست رو به همراه دیتیل داخلش داشته باشه؟ اگر دارید ممنون میشم ارسال بفرمایید.

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   تیر ۱۹, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز، لیست تمامی ایزوگام های موجود در مرکز ایزوگام سایوند به همرا قیمت و مشخصات آن ها به آدرس اسمیل شما ارسال شد.

   پاسخ
 • سلام، ما هم برای ایزوگام منزل خودمون و هم برادرم از ایزوگام کرج سایوند استفاده کردیم واقعا راضی بودیم، ممنون از تیم حرفه ای و خوش برخوردتون.

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   تیر ۳۱, ۱۴۰۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   ممنون از لطف و نظر شما دوست عزیز. خرسندیم که توانسته ایم رضایت شما را کسب نماییم.

   پاسخ
 • درود
  نام بهترین ایزوگام چیست؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   مرداد ۱۱, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   امروزه شرکت های بسیار زیادی در سرتاسر کشور اقدام به تهیه و تولید ایزوگام های مرغوبی نموده اند که از مهم ترین آن ها میتوان به ایزوگام شرق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام بام گستر 117، ایزوگام صدف بام و … اشاره نمود.

   پاسخ
 • شما در انجام کار کاملا حرفه ای هستید، موفق و پیروز باشید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید