قیمت نصب ایزوگام در کرج

قیمت نصب ایزوگام در کرج از اهمیت زیادی برخوردار است. از همین رو یکی از پرسش‌های اولیه مشتریان همواره در مورد قیمت اجرای این عایق رطوبتی است.

همه ما می‌دانیم که نصب ایزوگام در یک واحد مسکونی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کار این عایق رطوبتی جلوگیری از ایجاد نم در سقف و دیوارهای یک خانه است.

قیمت ایزوگام در کرجاز همین رو اغلب در قسمت‌هایی مانند پشت بام، کف آشپرخانه، بالکن، حمام، دستشویی و سایر مکان‌هایی که در معرض مستقیم آب قرار دارند، از این عایق رطوبتی استفاده می‌شود.

یک عایق رطوبتی اغلب عمری بیشتر از 10 سال دارد و می‌تواند برای مدت طولانی از بخش‌های مختلف منزل شما در برابر نم و رطوبت محافظت کند.

اما تمام این موارد مستلزم اجرای صحیح این عایق رطوبتی است. عواملی که در اجرای این عایق رطوبتی تأثیرگذارند، جزو عوامل محیطی یک منطقه، نظیر آب و هوا، نوع خاک، نوع مصالح به کار رفته در ساختن ساختمان‌ها و … هستند.

برای مثال شرایط نصب ایزوگام در مناطق مختلف کرج نظیر، نصب ایزوگام در فردیس ، نصب ایزوگام در طالقانی ، نصب ایزوگام در گوهردشت ، نصب ایزوگام در مهرشهر و …. با یکدیگر متفاوت هستند.

البته نوع و ماده‌اولیه تشکیل دهنده ایزوگام مصرفی و محل نصب آن نظیر پشت بام، حمام و دستشویی و … نیز در میزان ماندگاری آن تأثیرگذار است.

برای تشخیص و اجرای بهترین ایزوگام برای نصب در یک نقطه خاص از منزل به تجربه و تخصص یک مجری باسابقه ایزوگام نیاز است. همچنین لازم است که این مجری متخصص، سابقه اجرایی کافی در مناطق مختلف کرج را داشته باشد و بتواند ارزانترین قیمت نصب ایزوگام در کرج را به شما پیشنهاد بدهد. اما آیا این عوامل بر روی قیمت نصب ایزوگام نیز تأثیرگذارند؟

چه عواملی بر روی قیمت نصب ایزوگام در کرج تأثیر گذارند؟

اگرچه نصب ایزوگام نیازمند دانش و تجربه خاصی است و فرد اجرا کننده آن باید سابقه کافی در این زمینه را داشته باشد؛ اما این عوامل تأثیری در قیمت نصب ایزوگام ندارند.

برای نصب ایزوگام در کرج یا نصب ایزوگام در مناطق مختلف آن نظیر فردیس ، گوهردشت، اندیشه و … تنها یک فاکتور در نظر گرفته می‌شود. این فاکتور متراژ و مساحت محلی است که قصد نصب و اجرای ایزوگام بر روی آن را دارید.

قیمت ایزوگامالبته نمی‌توان نقش نوع ایزوگام مصرفی را در هزینه تمام شده اجرای این عایق رطوبتی بی‌تأثیر دانست. مسلماً هرچقدر ایزوگام مورد اجرا گران‌تر باشد، قیمت نصب آن در هر متر مربع نیز گران‌تر خواهد بود.

اما باید دقت کنید که هر ایزوگام گرانی بهترین ایزوگام نیست. بسیاری از مغازه‌های فروش ایزوگام، محصول مورد نیاز خود را از دلال و واسطه خریداری می‌کنند. از همین رو برای به دست آوردن سود خود مجبور به افزایش قیمت آن هستند. اما تهیه ایزوگام از مراکزی که پخش مستقیم این عایق رطوبتی هستند می‌تواند به کاهش قیمت آن کمک کند.

مجموعه ایزوگام سایوند مرکز پخش و نصب ایزوگام در کرج است. این مجموعه ایزوگام و سایر عایق‌ها رطوبتی مصرفی خود را از تولیدکننده اصلی تهیه می‌کند. فروش بدون واسطه و مستقیم آن به مشتری سبب کاهش قیمت نصب ایزوگام در کرج خواهد شد.

قیمت نصب ایزوگام در کرج چطور محاسبه می‌شود؟

همانطور که گفته شد، قیمت نصب ایزوگام در کرج تنها به متراژ و مساحت محل بستگی دارد. البته برای ایزوگام پشت بام قسمت‌هایی مانند دور کانال کولر، دیوارهای اطراف ساختمان، داکت‌ها، لوله کشی و … نیاز به هم‌پوشانی دارند. بنابراین ایزوگام به کار رفته در این قسمت‌ها نیز باید بر روی کل کار محاسبه شود.

برای محاسبه قیمت تمام شده نصب و اجرای ایزوگام برای مجتمع‌های آپارتمانی در کرج، متراژ کل بنای ساختمان باید در 20 درصد ضرب شود (این 20 درصد برای افزایش جهت در همپوشانی اضافه می‌شود). از این طریق می‌توانید قیمت تمام شده آن محاسبه کنید.

البته قیمت خرید ایزوگام نیز در محاسبه قیمت تمام شده آن بی‌تأثیر نیست و حتماً باید محاسبه شود. برخی از اجراکنندگان ایزوگام برای تمیز کردن پشت بام، جابه‌جایی کولر و … نیز هزینه‌ای دریافت می‌کنند. از همین رو بهتر است پیش از اجرای آن، قرار داد را به‌طور کامل مطالعه نموده و از ریز هزینه‌های آن کاملاً مطلع شوید.

نصب ایزوگام ارزان در کرج

ایزوگام کرجاغلب ما به دنبال این هستیم که ایزوگام را با کمترین قیمت ممکن نصب کنیم. اما این موضوع حتماً از کیفیت کار می‌کاهد. ماده اولیه اصلی استفاده شده در ایزوگام، نفت خام 60 الی 70 درصد است اما در بعضی موارد برای کاهش قیمت آن از پودرهای معدنی به جای نفت استفاده می‌شوند. ایزوگام تهیه شده از این پودرهای معدنی کیفیت و کارایی ایزوگامی که ماده‌اولیه آن‌ها نفت است را ندارند.

استفاده از ماده‌اولیه بی‌کیفیت روش مناسبی برای کاهش قیمت ایزوگام نیست. بهترین روش استفاده از مراکزی است که خدمات خود را با قیمت بهتری به مشتریان عرضه می‌کنند.

مجموعه ایزوگام سایوند یک مرکز تخصصی پخش و نصب ایزوگام در کرج است. این مجموعه ایزوگام موردنیاز خود را به‌طور مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده اصلی تهیه می‌کند و از آنجایی که خود کار اجرا را نیز بر عهده دارد؛ آن را بدون واسطه در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

این فروش بی‌واسطه سبب می‌شود تا نصب ایزوگام با کمترین هزینه ممکن برای مشتری انجام شود، بدون اینکه نیاز باشد از کیفیت کار کاسته شود.

نتیجه‌گیری:

نحوه اجرا و نصب ایزوگام از اهمیت زیادی برخودار است و در میزان ماندگاری آن تأثیر می‌گذارد. این موضوع به عوامل محیطی مختلف یک منطقه خاص بستگی دارند.

اگرچه نحوه اجرای این عایق رطوبتی در ماندگاری آن تأثیرگذار است؛ اما تأثیری در قیمت آن ندارد. قیمت نصب ایزوگام در کرج از متراژ و مساحت محیطی که قصد اجرای ایزوگام در آن را دارید متأثر است.

برای کاهش هزینه نصب ایزوگام، بهترین راه کمک خواستن از مراکزی است که مرکز پخش و اجرای مستقیم این عایق‌های رطوبتی هستند.

مجموعه ایزوگام سایوند مرکز پخش و نصب ایزوگام در کرج است. این مجموعه با حذف واسطه‎ها و برخورد مستقیم با مشتری توانسته است قیمت را تا حد زیادی پایین آورد، بدون اینکه از کیفیت کار کاسته شود.

برچسب ها
نوشتهٔ بعدی
ایزوگام سرویس بهداشتی
نوشتهٔ پیشین
ایزوگام در فردیس کرج

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • علی الوندی
  آذر ۴, ۱۳۹۹ ۵:۵۰ ب.ظ

  من به تازگی از خدمات ایزوگام در کرج مجموعه سایوند استفاده کردم و بسیار راضی بودم. ممنون از خدمات با کیفیت و بی نظیرتون

  پاسخ
 • عارف یزدانی
  آذر ۴, ۱۳۹۹ ۵:۵۵ ب.ظ

  مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند در کرج پشت بام منزل مسکونی ما رو زحمت کشیدن ایزوگام کردن. بسیار دقیق .وقت شناس و با نظم هستند. خدا به کسب و کارتون رونق بده

  پاسخ
 • آقای سایوند و تیم خوبشون زحمت ایزوگام پشت بام و قیرگونی سرویسای ما رو کشیدن. عااالی
  دست مریزاد و خداوقت

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید