قیرگونی سایوند

یکی از مشهورترین مراکز اجرای قیرگونی در تهران و کرج با نام قیرگونی سایوند شناخته می‌شود. این مجموعه، مرکز تخصصی نصب و اجرای قیرگونی و سایر عایق‌های رطوبتی مانند ایزوگام در تهران و کرج است.

از قیرگونی می‌توان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها برای آب بندی و عایق کاری ساختمان یاد کرد. استفاده از این روش در بین تمام مردم مرسوم بوده و با روی کار آمدن سایر عایق‌های رطوبتی نیز منسوخ نشده است.

مواد مورد نیاز برای اجرای قیرگونی اغلب قیر با درصد خلوص بالا، حرارت زیاد و گونی است. در قیرگونی از گونی برای تثبیت کردن قیر در محل خود استفاده می‌کنند.

مرسوم‌ترین روش برای اجرای قیرگونی استفاده از یک لایه قیر و یک لایه گونی است. در مرحله نهایی نیز یک لایه قیر بر روی گونی می‌آید. اما در برخی موارد از دولایه قیر و گونی استفاده می‌شود و در آخر نیز یک لایه قیر دیگر به‌عنوان مرحله نهایی روی کار قرار می‌گیرد.

این روش عایق بندی دارای ایزولاسیون بالا است از همین رو برای عایق کاری سرویس بهداشتی و استخرها که بیشتر در مجاورت آب قرار دارند مناسب‌تر است.

اجرای قیرگونی نیازمند تجربه و تخصص است؛ چراکه اشتباه در اجرای آن می‌تواند باعث پوسیده شدن گونی و از بین رفتن عایق شود. همچنین همانطورکه می‌دانید اجرای این عایق رطوبتی با استفاده از حرارت زیاد انجام می‌شود؛ از همین رو هر فرد غیر متخصص قادر به اجرای آن نیست.

اجرای قیرگونی در تهران

برای اجرای تخصصی قیرگونی باید به دنبال مراکز متخصص برای اجرای آن گشت. قیرگونی سایوند یکی از حرفه‌ای‌ترین مراکز اجرای این قیرگونی در تهران است.

برای اجرای قیرگونی در تهران کافیست با شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید تا کارشناسان آن بتوانند شما را درمورد قیمت و ماده اولیه مورد استفاده و …. راهنمایی کنند.

یکی از ویژگی‌های این مرکز برای اجرای قیرگونی راهنمایی درست مشتریان در رابطه با این عایق رطوبتی و سایر عایق‌های رطوبتی مناسب برای اجرا در یک محل خاص است.

اجرای قیرگونی در کرج

مجموعه قیرگونی سایوند علاوه‌بر ارائه خدمات قیرگونی در تهران و شهرهای اطراف آن فعالیت خود را در کرج و شهرهای استان البرز نیز گسترش داده است.

برای اجرای قیر گونی در اندیشه ، اجرای قیرگونی در فردیس ، اجرای قیرگونی در مهرشهر ، اجرای قیرگونی در محمد شهر، اجرای قیرگونی در  گوهر دشت ، اجرای قیرگونی در طالقانی کرج و … می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده نمایید.

این مرکز با بکارگیری بهترین مواد اولیه مانند قیر با درصد خلوص بالا و گونی‌های ساخته شده با الیاف باکیفیت در تلاش است تا کیفیت کارنهایی را بالا ببرد.

قیرگونی منزل

منظور از قیرگونی منزل قیرگونی بخش‌های مختلف یک ساختمان نظیر، حمام، دستشویی، پشت بام، آشپزخانه و سایر قسمت‌هایی است که با آب در ارتباطند.

اگرچه اجرای قیرگونی منزل به دلیل کثیف کاری زیادی که دارد هموراه با دشواری‌هایی همراه است اما این موضوع سبب نشده تا افراد از استفاده از این عایق رطوبتی دست بردارند.

علت آن هم هزینه کمتر اجرای این عایق نسبت به سایر عایق‌های رطوبتی و کارایی بالای آن است. قیرگونی ایزوگام سایوند می‌تواند اجرای قیرگونی منزل را در بخش‌های مختلف آن نظیر پشت بام، بالکن، دیوارها، موتورخانه و … به عهده بگیرد.

قیرگونی پشت بام

یکی از مهم‌ترین محل‌هایی که بیشترین درخواست را برای اجرای قیرگونی دارد پشت بام است. پیش از روی کار آمدن ایزوگام، قیرگونی پشت بام بسیار رایج بود و اغلب مردم از این عایق رطوبتی برای آب بندی پشت بام استفاده می‌کردند.

اما با روی کار آمدن ایزوگام درخواست برای اجرای قیرگونی پشت بام اندکی کاهش یافت. این موضوع به علت سهولت در اجرای ایزوگام و سهولت در انتقال ابزار مورد نیاز برای اجرای آن بر روی پشت بام است.

اما این موضوع سبب منسوخ شدن استفاده از قیرگونی نشده است. در برخی موارد حتی از قیرگونی به عنوان زیرساز ایزوگام نیز استفاده می‌کنند.

قیرگونی سایوند از گذشته تاکنون یکی از بهترین مجریان این عایق رطوبتی در محدوده کرج و تهران بوده است. به‌نحوی که این مجموعه کار اجرای قیرگونی بر روی سقف و پشت بام آپارتمان‌های بسیار بلند را نیز انجام داده است.

قیرگونی بالکن

قیرگونی بالکن نیز یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای عایق بندی این بخش است. بالکن‌ها در تهران و کرج اغلب محل قرارگیری کولرهای آبی هستند. نشت آب این کولرها در فصل تابستان ممکن است بالکن را خیس کرده و سبب نفوذ نم به داخل ساختمان همسایه‌ها شود.

این موضوع به این خاطر است که اغلب مصالح زیادی برای ساخت بالکن به کار نمی‌رود. از همین رو اگر با آب برخورد داشته باشد یک محل مناسب برای تشکیل نم و رطوبت است. با استفاده از خدمات قیرگونی و ایزوگام سایوند می‌توانید بالکن منزل خود را با کمترین هزینه و ریخت و پاش عایق بندی کنید.

قیرگونی دیوار

قیرگونی دیوار امری دشوار اما مرسوم است. این کار اغلب بر روی دیوارهای سرویس بهداشتی به ویژه حمام اجرا می‌شود. نم و رطوبت حالت رونده دارد و گسترش می‌یابد. از همین رو از کف حمام و سرویس بهداشتی به سمت دیوارها حرکت می‌کند و سبب آسبب رسیدن به دیوارهای داخلی منزل می‌شود. برای جلوگیری از این موضوع می‌توان از قیرگونی دیوار استفاده کرد.

قیرگونی سایوند یکی از متخصصین اجرای قیرگونی بر روی دیوارها به‌ویژه دیوارهای بلند است. تخصص و تجربه متخصصان این مجموعه سبب شده است تا بتوانند حتی دشوارترین کارها را نیز باکیفیت اجرا کنند.

قیرگونی موتورخانه

موتورخانه‌ها محل رشد نم و رطوبت هستند. نم و رطوبت حاصل از موتورخانه می‌تواند کل ساختمان را درگیر کند. بنابراین در ساختمان‌های حاوی موتور خانه پس از قیرگونی پشت بام باید به فکر قیرگونی موتور خانه افتاد.

قیرگونی وایزوگام سایوند یکی از متخصصین اجرای قیرگونی موتورخانه است. همانطورکه می‌دانید حرارت زیاد یکی از اصول اجرای قیرگونی است و فضای بسته موتورخانه‌ها این کار را بسیار دشوار می‌سازد. علاوه‌بر این موضوع موتورخانه‌ها محل‌های مستعد حریق و آتش سوزی هستند. اما با تکیه‌بر دانش و تجربه متخصصین سایوند می‌توانید کار قیرگونی موتور خانه را به‌راحتی انجام دهید.

قیرگونی سرویس بهداشتی

محل‌هایی مانند سرویس بهداشتی مستعد عایق بندی هستند. در سرویس‌های بهداشتی کاشی‌ها روی کار قرار می‌گیرند. سطح ایزوگام به‌گونه‌ای است که کاشی چسبندگی خوبی بر روی آن ندارد. از همین رو برای عایق کاری سرویس بهداشتی اغلب از قیرگونی استفاده می‌شود. قیرگونی سایوند یکی از معتبرترین و باتجربه‌ترین مجریان قیرگونی سرویس بهداشتی در تهران و کرج است.

تخصص و تجربه کارشناسان این مرکز و فعالیت زیاد آن‌ها در اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی سبب شده است تا کارشناسان این مرکز با کمترین بهم‌ریختگی بتوانند قیرگونی سرویس بهداشتی را اجرا کنند.

قیرگونی آشپزخانه

بسیاری از افراد از آب برای شستشو آشپزخانه خود استفاده می‌کنند. همچنین آشپزخانه محلی برای عبور فاضلاب‌های حاصل از ظرف شستن و ماشین لباسشویی، ظرفشویی و … است. از همین رو برخلاف شکل ظاهری آن به شدت با آب در تماس است.

محل عبور آب اغلب زیر آشپزخانه است. این امر فضا را برای ایجاد نم و رطوبت به‌ویژه در آپارتمان‌ها محیا می‌کند. قیرگونی سایوند با اجرای قیرگونی در این محل سبب می‌شود تا با هزینه کم از ایجاد آسیب و خسارت جلوگیری نمایید.

قیرگونی گلخانه

هوای گلخانه‌ها باید همواره حاوی نم و رطوبت باشد تا گیاهان بتوانند به‌راحتی در آن رشد نمایند. این موضوع سبب می‌شود که مصالح به کار رفته در ساخت گلخانه دچار کپک و … شوند. ایجاد کپک فضای مسموم تنفسی را ایجاد می‌کند و  رشد گیاهان را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. اما با پرداخت هزینه کم و قیرگونی گلخانه می‌توانید از این موضوع جلوگیری کنید.

قیرگونی سایوند یکی از باسابقه‌ترین مجریان قیرگونی گلخانه در کرج و تهران است. هزینه قیرگونی گلخانه نیز توسط این مجموعه بسیار معقول و مقرون به‌صرفه است.

قیرگونی استخر

قیرگونی استخر اغلب هزینه کمتری نسبت به ایزوگام استخر دارد. همچنین این عایق رطوبتی اغلب دوام بیشتری در برابر آب با فشار زیاد دارد.

از همین رو به‌ویژه در استخرهای خاکی که مناسب برای پرورش ماهی است کاربرد دارد. قیرگونی و ایزوگام سایوند مرکز تخصصی اجرای قیرگونی استخر در کرج و تهران است. برای دریافت مشاوره درمورد عایق رطوبتی مناسب برای استفاده در استخرها می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی مرکز پخش و اجرای قیرگونی و ایزوگام سایوند استفاده کنید.

قیرگونی ارزان

قیرگونی ارزان در کنار کیفیت کار از اهمیت زیادی برخوردار است. برای اجرای قیرگونی تنها کیفیت و مهارت نیست که مشتری به آن توجه می‌کند.

قیمت نیز فاکتور بسیار مهمی در انتخاب یک مرکز معتبر برای اجرای قیرگونی است. قیرگونی سایوند تهران می‌تواند کیفیت مطلوب را در کنار قیمت مناسب برای شما ایجاد کند. علت این موضوع نیز حذف واسطه‌ها و خرید و فروش مستقیم قیر و گونی است.

قیمت اجرای قیرگونی

قیمت اجرای قیرگونی به مساحت محلی که قصد اجرا این عایق رطوبتی را دارید بستگی دارد. برای مثال هزینه قیرگونی پشت بام با هزینه قیرگونی سرویس بهداشتی متفاوت است.

هزینه اجرای قیرگونی چندان بالا نیست. این نرخ به نحوی تعریف شده است تا تمام مردم بتوانند از این عایق رطوبتی استفاده کنند. گاهی اوقات برای ارائه ایزوگام ارزان به مشتری از کیفیت کار کاسته می‌شود.

اما  قیرگونی سایوند کاهش کیفیت را راهی برای عرضه قیرگونی ارزان به مشتری نمی‌داند. این مرکز در حقیقت علاوه‌بر  مرکز اجرای قیرگونی مرکز پخش این عایق رطوبتی نیز هست.

مرکز پخش و اجرای قیرگونی و ایزوگام سایوند، با خرید مستقیم از تولیدکننده اصلی و پخش مستقیم آن به مشتری توانسته است قیمت خرید و اجرای این عایق رطوبتی را پایین نگه دارد.

نتیجه‌گیری:

قیرگونی سایوند یکی از مراکز پخش و اجرای قیرگونی در تهران ، کرج و سایر شهرهای این منطقه است. از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به همکاری با کارشناسان خبره اشاره کرد.

این کارشناسان دارای مهارت کافی برای نصب قیرگونی پشت بام ، قیرگونی دیوار، قیرگونی سرویس بهداشتی ، قیرگونی گلخانه و … هستند. علاوه‌بر مهارت هزینه اجرای قیرگونی به دلیل حذف واسطه‌ها در خرید و فروش با پایین‌ترین نرخ ممکن محاسبه می‌شود.

قیرگونی
اجرای قیرگونی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید