ایزوگام سایوند

مجموعه ایزوگام سایوند یک مجموعه معتبر در تهران و کرج است. این مرکز یک مرکز پخش و نصب ایزوگام در تهران، کرج، قم و حومه است.

ایزوگام یک عایق رطوبتی است که برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان، دیوارها، سقف و … بر روی پشت بام، دیوار و سایر محل‌هایی که با آب در ارتباطند، نظیر حمام ودستشویی و استخر کار گذاشته می‌شود.

عایق‌های رطوبتی زیادی در بازار موجود هستند؛ اما ایزوگام یکی از معروف‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین این عایق‎‌ها است. برای نصب ایزوگام پشت بام، نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، نصب ایزوگام استخر، نصب ایزوگام دیوار و … می‌توانید با شماره تلفن‌های مرکز پخش و نصب ایزوگام در تهران تماس بگیرید و از کارشناسان این مرکز خدمات و مشاوره‌های تلفنی رایگان دریافت کنید.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام ( Isogam ) نوعی عایق رطوبتی صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام است و آن را می شود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و براحتی برروی سطوح مختلف نصب و اجرا می شود. قیمت مناسب و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان باعث محبوبیت هرچه بیشترش درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد و باکیفیت میتواند تا 15 سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید.

فروش و نصب ایزوگام با ارائه مشاوره رایگان

شاید در ابتدا تصور کنید که نصب ایزوگام کار خاصی ندارد. اما آیا تاکنون این سؤال برای شما پیش آمده است که چرا ایزوگام همواره توسط افراد متخصص نصب می‌شود.

باید بدانید که برای نصب ایزوگام عوامل زیادی مانند شرایط محیطی و آب و هوایی و … باید در نظر گرفته شوند. ایزوگام مورد استفاده در هر منطقه با توجه به ویژگی‌های آن منطقه خاص متغیر است.

همچنین نحوه نصب این عایق رطوبتی نیز کاملاً تخصصی است. اگر این کار توسط افراد متخصص انجام نشود، ایزوگام شما دچار ترک، تاول و … شده و پس از مدت کوتاهی نیاز به ترمیم پیدا می‌کند.

ایزوگام سایوند با ارائه مشاوره‌های رایگان به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین ایزوگام را مطابق با شرایط آب و هوایی منطقه خود اننخاب کنند.

نصب ایزوگام در تهران

ایزوگام سایوند یکی از مشهورترین مراکز نصب ایزوگام در تهران است. همکاری با نیروهای متخصص، اجرای صحیح ایزوگام، دوام و ماندگاری بسیار زیاد این عایق رطوبتی و بسیاری از ویژگی‌های مثبت دیگر سبب شده است تا اغلب مشتریان این مرکز به مشتری دائمی این مجموعه تبدیل شوند.

برای خرید و نصب ایزوگام در تهران و شهرهای اطراف آن می‌توانید با شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز بتوانند متناسب با محل زندگی شما، کارکشته‌ترین تیم را برای نصب ایزوگام اعزام نمایند.

نصب ایزوگام در کرج

ایزوگام سایوند از دیرباز تاکنون به‌صورت تخصصی در زمینه نصب ایزوگام در کرج فعالیت می‌کند. این مجموعه تمام مناطق و محله‌های کرج را تحت پوشش قرار می‌دهد و کار نصب و پخش  را در تمام شهرهای کرج برعهده دارد.

از همین رو برای نصب ایزوگام در مهرشهر ، نصب ایزوگام در فردیس ، نصب ایزوگام در عظیمیه ، نصب ایزوگام در طالقانی کرج ، نصب ایزوگام در اندیشه و … می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید و از خدمات آن استفاده نمایید.

کارشناسان مرکز پخش و نصب ایزوگام با تکیه‌بر سال‌ها تجربه‌ای که در زمینه نصب ایزوگام در کرج دارند، می‌توانند بهترین نوع ایزوگام را متناسب با محل نصب آن به شما پیشنهاد دهند. به‌گونه‌ای که هر ایزوگام بتواند به‌راحتی عمری بیشتر از 15 سال داشته باشد.

ایزوگام پشت بام

پشت بام متداول‌ترین محل برای نصب ایزوگام است. پس از ساخت ساختمان، ایزوگام پشت بام از اولین کارهایی است که باید انجام شود.

می‌توان از انواع مختلف ایزوگام نظیر ایزوگام معمولی، ایزوگام طرح دار، ایزوگام با روکش آلومینیومی و … برای عایق بندی ساختمان استفاده کرد.

ایزوگام پشت بام نه‌تنها از سقف خانه در برابر نم و رطوبت محافظت می‌کند؛ بلکه نوعی عایق حرارتی نیز هست. این عایق می‌تواند ار هدر رفت گرما و سرمای داخل ساختمان در فصول مختلف سال جلوگیری کند.

ایزوگام سایوند کار نصب ایزوگام را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد. تجربه و تخصص کارشناسان این مجموعه سبب می‌شود تا هیچگونه تاول و چروکی پس از انجام کار بر روی سطح ایزوگام ظاهر نشود.

متخصصان این مجموعه برای نصب ایزوگام در محل قرارگیری کولر، آنتن و … نیز از چندلایه ایزوگام استفاده می‌کنند تا ایزوگام با گذشت زمان در اثر فشار پایه‌های آن‌ها نیاز به ترمیم پیدا نکند.

ترمیم ایزوگام پشت بام

ایزوگام سایوند ارائه‌دهنده کلیه خدمات مرتبط با ایزوگام و سایر عایق‌های رطوبتی نظیر نصب و ترمیم و … است. گاهی‌اوقات در اثر نداشتن مهارت کافی در نصب، برخورد اشیا تیز و برنده به ایزوگام و پاره شدن آن، کنده شدن بخشی از ایزوگام در اثر استفاده نامناسب و … ایزوگام ممکن است نیاز به ترمیم پیدا کند.

این ترمیم ممکن است با استفاده از ابزاری همچون چسب ایزوگام قابل انجام باشد، اما گاهی اوقات نیز باید بخش آسیب دیده را جدا کرده و پس از انجام زیرسازی مناسب، ترمیم را انجام داد.

ایزوگام ارزان

قیمت در خرید ایزوگام بسیار مهم است. اغلب افراد به دنبال خرید ایزوگام ارزان برای این کار هستند. برای عرضه ایزوگام ارزان به بازار اغلب کیفیت مواد اولیه را کم می‌کنند تا بتوانند ایزوگام ارزان به بازار عرضه کنند.

ایزوگام‌هایی که مواداولیه آن‌ها بی‌کیفیت است، دوام و ماندگاری خوبی ندارند و خیلی زود خراب می‌شوند. اما ایزوگام سایوند می‌تواند ایزوگام ارزان را بدون کاهش کیفیت مواد اولیه به مشتری عرضه کند.

علت این امر نیز حذف واسطه‌ها در خرید و فروش ایزوگام است. این مجموعه مرکز پخش ایزوگام در تهران و کرج است و کار نصب این عایق را نیز برعهده دارد.

ایزوگام تکه‌ ای

ایزوگام تکه‌ ای، به معنای استفاده از قسمت کوچکی از رول‌ های ایزوگام جهت ترمیم و یا پوشش دهی قسمتی از ایزوگام قدیمی در پشت بام و یا سایر بخش‌ های ساختمانی است. در واقع ایزوگام‌ های تکه ای، جهت ترمیم و یا بازسازی ایزوگام‌ های قدیمی به کار برده می‌ شوند و جهت استفاده از آن ها برای پوشش دهی سطح مورد نظر نیز باید تمامی مراحل ایزوگام بندی به طور کاملاً استاندارد رعایت شود.

عایق‌ های رطوبتی همچون ایزوگام در پشت بام‌ ها، می‌ توانند به دلایل متعددی همچون نصب غیر اصولی، زیرسازی نامناسب، شرایط آب و هوایی بسیار سخت و غیره دچار ترک و یا طبله شده که نیاز به لکه‌ گیری و یا ترمیم خواهند داشت. عملیات لکه‌ گیری ایزوگام قدیمی با استفاده از ایزوگام تکیه ای نیز به این صورت است که ابتدا باید ایزوگام معیوب شده به طور کامل از محل خود جدا شده و سطح مورد نظر به طور کامل تمیز و آب بندی شود. سپس ایزوگام تکه‌ ای با توجه به مراحل عایق بندی سطوح، توسط تجهیزات و ابزارآلات کامل، بر روی سطح چسبانده شده و همپوشانی آن با سایر قسمت‌ های ایزوگام به طور کامل انجام شود.

جهت بهبود عملکرد ایزوگام تکه‌ ای در حین فرایند ترمیم ایزوگام نیز بهتر است از خدمات متخصصین و نصابان حرفه‌ ای در این زمینه استفاده نموده و از برخورد هرگونه اشیا تیز و برنده و همچنین ریخته شدن مواد شیمیایی بر روی آن جلوگیری نمایید.

جهت اطلاع از هزینه ترمیم ایزوگام و همچنین استفاده از خدمات عایق کاری و ترمیم تخصصی، می‌ توانید با شرکت سایوند تماس حاصل کرده و با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

قیمت نصب ایزوگام سایوند

قیمت نصب ایزوگام با توجه به قیمت ایزوگام منتخب شما به‌صورت متری محاسبه می‌شود. به‌عبارتی هرچقدر مساحت فضایی که قصد ایزوگام آن را دارید بزرگتر باشد، هزینه ایزوگام نیز بیشتر خواهد شد. علاوه بر مساحت سطحی که باید ایزوگام شود، از عوامل مهم دیگری که بر قیمت نصب این عایق رطوبتی مؤثر هستند میتوان به نوع و قیمت برند ایزوگام خریداری شده، سختی اجرا در محل موردنظر و نصب توسط نصاب متخصص نیز اشاره کرد.

اما از مزایای استفاده از خدمات ایزوگام سایوند برای نصب ایزوگام این است که این مرکز علاوه‌بر کار نصب ایزوگام مرکز پخش ایزوگام نیز هست. بنابراین می‌توانید با خرید بدون واسطه از این مرکز هزینه نصب آن را تا حد زیادی کاهش دهید.

مرکز پخش و نصب ایزوگام، ایزوگام باکیفیت را از تولیدکننده اصلی خریداری می‌کند و آن را بدون واسطه به مشتری می‌فروشد. حذف واسطه‌ها سبب شده است تا این مرکز بتواند قیمت‌ها را تا حد زیادی کنترل کند.

ایزوگام سرویس بهداشتی

بجز ایزوگام پشت بام اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی نیز بسیار مرسوم است. مصالح به کار رفته در ساخت خانه‌ها ضد آب نیستند. نفوذ رطوبت در داخل این مصالح سبب ایجاد کپک در آن شده و می‌تواند دراز مدت صدمات جانی برای انسان پدید آورد.

علاوه‌بر آسیب‌های جانی که عدم استفاده از عایق رطوبتی و نفوذ نم به دیوارها می‌تواند برای انسان داشته باشد، موجب خسارات مالی نیز خواهد شد. از همین رو ایزوگام سرویس بهداشتی بسیار مرسوم شده است.

اغلب از ایزوگام در قسمت زیرین کاشی سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. کاشی‌ها نمی‌توانند به ایزوگام بچسبند و خیلی زود از سطح آن جدا می‌شوند. برای اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی نیز باید از یک تیم متخصص کمک گرفته شود.

ایزوگام سایوند یک تیم متخصص است که دارای سالها تجربه در اجرای انواع عایق رطوبتی در قسمت‌های مختلف ساختمان است. کارشناسان این مرکز باتجربه و تخصص خود ایزوگام سرویس بهداشتی را نحوی اجرا می‌کنند که ایزوگام مذکور تا مدت‌های طولانی و بدون آسیب بتواند نیاز مشتری را بر آورده سازد.

ایزوگام دیوار

ایزوگام سایوند علاوه‌بر اجرای ایزوگام پشت بام و اجرای ایزوگام بهداشتی تمام عوامل مربوط به ایزوگام دیوار را نیز به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد.

حالت عمودی دیوار سبب می‌شود تا اجرای ایزوگام بر روی آن بسیار دشوار باشد. اجرای ایزوگام دیوار اغلب کار بسیار تخصصی است و عملکرد غیرحرفه‌ای در اجرای آن می‌تواند خیلی سریع سبب ایجاد چروک یا تاول یا کنده شدن ایزوگام شود.

تیم سایوند یک تیم حرفه‌ای در اجرای ایزوگام دیوار است. به نحوی که ایزوگام دیوار تا سالها پس از نصب نیز دچار هیچ‌گونه آسیبی نخواهد شد.

ایزوگام آشپزخانه

کف آشپزخانه‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده است تا درصورت نشت آب ماشین لباسشویی و ظرفشویی یا نشت آب سینک ظرفشویی بتوان آن را مهار کرد.

برخی افراد برای تمیز کردن آشپزخانه عادت به شستشوی آن دارند. از آنجایی که خانه‌های آپارتمانی اغلب روی یکدیگر بنا شده‌اند، نشت آب از آشپزخانه می‌تواند سبب نفوذ رطوبت به سقف خانه همسایه شود.

برای جلوگیری از این موضوع اجرای ایزوگام آشپزخانه بسیار مرسوم و کاربردی است. ایزوگام سایوند از متخصصان اجرای ایزوگام آشپزخانه در کرج و تهران است. نحوه اجرای ایزوگام توسط کارشناسان این مرکز به‌گونه‌ای است که کاشی کاری بتواند به‌راحتی روی این عایق انجام شود. همچنین این عایق با توجه به میزان استفاده از آشپزخانه دیرتر خراب شود.

ایزوگام استخر

استخرها محلی هستند که باید آب را در خود نگه دارند. ایزوگام اغلب برای نصب در استخرهای خاکی که برای پرورش ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد کاربرد دارند. البته در استخرهای شنا نیز استفاده و نصب ایزوگام طرح دار بسیار مرسوم است.

ایزوگام سایوند مجری انواع ایزوگام ساده و طرح‌دار در کرج و تهران است. برای نصب ایزوگام استخر باید از ایزوگام بسیار باکیفیتی استفاده شود. زیرا این محل تحت فشار زیاد آب قرار دارد.

کارشناسان  نصب ایزوگام می‌توانند با توجه به کاربری استخر شما ایزوگامی را برای اجرا در آن در نظر بگیرند که عمر بسیار مفیدی داشته باشد.

نتیجه‌گیری:

ایزوگام سایوند یکی از بهترین و متخصص‌ترین مراکز در اجرا و نصب ایزوگام در کرج، تهران و قم است. این مجموعه با سالها تجربه در پخش و نصب ایزوگام می‌تواند بهترین ایزوگام را برای نصب به شما معرفی کند.

همچنین با استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید بهترین ایزوگام را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات مورد نیاز مانند اجرای ایزوگام در یک محل با مساحت مشخص کافیست با هر یک از شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان آن شما را در مورد خرید و نصب راهنمایی کنند.

ایزوگام
بهترین ایزوگام بازار کدام است
روش استفاده صحیح و نگهداری از ایزوگام
نصب ایزوگام در مهرشهر

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقتتون بخیر، ایزوکام پشت بام منزل ما از دو جا نشت کرده، ماده ای که ایزوگام را مقاوم کند و بتوانم راحت و بدون امکانات خاص اجرا کنم چیست؟ از کجا میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   مرداد ۲۵, ۱۴۰۰ ۵:۰۵ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   جهت ارئه نظر در این مورد که ایزوگام شما نیاز به ترمیم و یا تعویض دارد، بهتر است که پشت بام شما توسط یک متخصص حرفه ای بررسی شود. اما چسب ایزوگام در مواردی کارساز بوده و بدون نیاز به تعویض ایزوگام ممکن است عمر عایق رطوبتی را افزایش دهد.

   پاسخ
 • عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم خوب و حرفه ای ایزوگام سایوند. میخواستم بپرسم بهترین فصل یا ماه برای ایزوگام کردن چه می باشد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   شهریور ۸, ۱۴۰۰ ۴:۱۶ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بهترین زمان جهت نصب ایزوگام از ابتدای تابستان تا انتهای پاییز درنظر گرفته میشود، اما بطورکلی میتوان گفت هر زمان که احساس کردید ایزوگام شما نیاز به تعویض و یا ترمیم دارد بهتر است با نمایندگی های مجاز پخش و نصب ایزوگام تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 • روح الله تربتی
  مرداد ۳۰, ۱۴۰۰ ۱:۳۳ ب.ظ

  درود، خواستم یه تشکر ویژه کنم از تیم خوب ایزوگام سایوند در کرج که از صفر تا صد ایزوگام پشت بام ما را کاملا حرفه ای و بدون ایراد انجام دادند. بسیار بسیار متشکرم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید