نمایندگی ایزوگام در چیتگر

شرکت ایزوگام سایوند دارای نمایندگی اصلی پخش و نصب ایزوگام در چیتگر است. همان‌ طور که می‌ دانید ایزوگام ها یکی از بهترین و با کیفیت‌ ترین عایق‌ های رطوبتی برای پوشش‌ دهی انواع سطوح ساختمانی هستند و پس‌ از نصب و اجرای تخصصی نیز از بخش زیرین خود در برابر آسیب‌ ها و عوامل محیطی محافظت می‌ کنند. عایق‌ های رطوبتی ایزوگام نیز با توجه به کاربرد خود برای پوشش‌ دهی سطوح، دارای انواع گوناگونی هستند که شرکت ایزوگام سایوند در نمایندگی ایزوگام چیتگر، از بهترین و با کیفیت‌ ترین برند های ایزوگام برای ارائه خدمات پخش و نصب استفاده می‌ کند.

شما می‌ توانید برای بهره‌مندی از با کیفیت ترین خدمات پخش و نصب ایزوگام در چیتگر، با نمایندگی ما تماس گرفته و از کارشناسان ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

خدمات نمایندگی ایزوگام در چیتگر

چیتگر محله‌ ای در منطقه ۲۲ تهران و در شمال غرب پایتخت است و از جنوب به بزرگراه شهید لشکری، از شمال به اتوبان شهید همت، از غرب به شهرک کارمندان شهرداری و از شرق به شهرک راه‌آهن منتهی می‌ شود. یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین خدمات نمایندگی ایزوگام در شمال و جنوب چیتگر نیز ارائه نصب تخصصی و حرفه‌ ای انواع عایق رطوبتی ایزوگام است. ایزوگام‌ ها نوعی از عایق‌ های رطوبتی پیش‌ ساخته هستند که از آن‌ ها برای پوشش دهی سطوح گوناگونی همچون پشت‌ بام، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، پی ساختمان، استخر و غیره استفاده می‌ شود. کیفیت مواد اولیه به‌ کار رفته در ساخت عایق‌ های رطوبتی ایزوگام در دوام این نوع از عایق‌ ها بسیار تأثیرگذار بوده و علاوه‌ بر آن نوع نصب و اجرای عایق های رطوبتی نیز در افزایش طول عمر آن‌ ها بسیار مؤثر است. تکنسین‌ ها و نصابان ما در زمینه نصب و اجرای انواع عایق رطوبتی ایزوگام، دارای مهارت، تخصص و تجارب بسیار بالا هستند و با رعایت اصول ایمنی و استاندارد های لازم، تمامی مراحل اجرایی ایزوگام را انجام می‌ دهند.

از دیگر خدمات نمایندگی ایزوگام در چیتگر نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب و اجرای انواع عایق رطوبتی ایزوگام در چیتگر
 • پشتیبانی همه‌ جانبه مشتریان
 • پخش بهترین و با کیفیت‌ ترین انواع عایق‌ های رطوبتی ایزوگام در چیتگر
 • اعزام نصابان و تکنسین های بسیار ماهر و باتجربه
 • ارائه ضمانت‌نامه کتبی پس‌ از فروش ایزوگام به مشتریان
 • خدمات آسفالت
 • خدمات قیرگونی
 • تعمیر و آب‌بندی سرویس‌ های قدیمی
 • تعمیر پشت‌ بام‌ های قدیمی
 • خدمات شیب بندی و زیرسازی
 • نصب و اجرای انواع عایق های رطوبتی
 • دریافت هزینه منصفانه و مناسب همراه با ارائه خدمات با کیفیت

نصب و اجرای ایزوگام در چیتگر

مراحل نصب و اجرای انواع عایق‌ های رطوبتی ایزوگام بر سطوح مختلف، امری بسیار تخصصی و حرفه‌ ای بوده و نیازمند افراد باتجربه و ماهر در این زمینه است. بنابراین توصیه می‌ شود برای عایق‌ کاری سطح پشت‌ بام و دیگر بخش‌ های ساختمانی، علاوه‌ بر استفاده از باکیفیت ترین عایق های رطوبتی، برای نصب و اجرا نیز از خدمات تخصصی افراد مشغول به فعالیت در این حرفه استفاده نمایید. نصابان ما در نمایندگی ایزوگام در چیتگر، برای نصب و اجرای عایق رطوبتی ایزوگام بر روی پشت‌ بام ساختمان‌ ها بر طبق مراحل زیر عمل می‌ کنند:

ایزوگام سایوند

 • در اولین مرحله ابتدا نصابان و تکنسین های ما، تجهیزات ایمنی همچون دستکش‌ های نسوز، لباس مخصوص، کفش، عینک و غیره را تهیه کرده و سپس وسایل لازم برای نصب را آماده سازی می کنند.
 • در مرحله بعدی سطح پشت‌ بام را به‌ طور کامل شسته و انواع زباله و کثیفی را از روی آن پاک می‌ کنند.
 • پس از خشک شدن، تمامی فرورفتگی‌ ها، شکستگی و برآمدگی ها را برای نصب عایق رطوبتی از بین برده و سطحی کاملاً صاف و یکپارچه را به وجود می‌ آورند.
 • در این مرحله نیز نوبت به شیب بندی سطح بام می‌ رسد. تکنسین‌ های ما برای جلوگیری از تجمع آب حاصل از بارش باران و برف بر روی پشت‌ بام، شیب بندی را به‌ طور کاملاً مهندسی شده پیش‌ از نصب عایق‌ های رطوبتی ایزوگام انجام داده و آن را با توجه به مسیر آبرو آماده‌ سازی می‌ کنند.
 • در مرحله بعدی رول‌ های ایزوگام برای نصب و اجرا بر روی پشت‌ بام آماده‌ سازی شده و با استفاده از مشعل از قسمت وسط شروع به حرارت دهی می‌ شوند.
 • تمامی رول های ایزوگام در سراسر سطح پشت‌ بام با رعایت اصل هم‌ پوشانی و چپ و راستی به‌ طور کاملاً دقیق و اصولی نصب شده و در قسمت‌ هایی همچون آبراه نیز برای محکم‌ کاری، دو بار عایق‌ کاری انجام می‌ شود.
 • در مرحله‌ آخر نیز کارشناس مربوطه عایق کاری سطح بام را به‌ طور کامل بررسی نموده و در صورت تأییدیه، نصب و اجرای ایزوگام به اتمام می‌ رساند.

برای استفاده از بهترین خدمات نصب و اجرای عایق رطوبتی ایزوگام در چیتگر نیز می‌ توانید با نمایندگی ما در چیتگر تماس حاصل نمایید.

شماره نمایندگی ایزوگام در چیتگر

برای تماس با نمایندگی ایزوگام در چیتگر، می‌ توانید به سایت اصلی ایزوگام سایوند مراجعه نموده و در قسمت تماس با ما، با شماره‌ های درج شده تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخ‌ گویی و پشتیبانی همه‌ جانبه از شما عزیزان هستند و پس‌ از ثبت درخواست شما برای بهره‌مندی از خدمات نصب و اجرای ایزوگام در چیتگر، تکنسین و نصابان را جهت کارشناسی محیط مورد نظر در زمان مشخص شده اعزام می‌ نمایند. تکنسین نیز پس‌ از برآورد همه جانبه از محیط، مواردی همچون نوع زیرسازی، مدت انجام کار، تعداد رول های مورد نیاز، نوع عایق رطوبتی و غیره را تعیین نموده و پس‌ از تأییدیه مشتری، در اولین فرصت شروع به انجام خدمات نصب و اجرای ایزوگام می‌ نماید.

جهت تماس با شرکت ایزوگام سایوند تحت عنوان نمایندگی ایزوگام در چیتگر نیز می‌ توانید از طریق شماره‌ های زیر اقدام نمایید:

 • ۰۹۱۰۶۸۸۴۶۹۰
 • ۰۹۱۹۸۶۰۲۶۹۲

عوامل مؤثر بر قیمت خرید و نصب ایزوگام

عایق‌ های رطوبتی ایزوگام دارای انواع گوناگونی با توجه به کاربرد خود هستند و عوامل و فاکتور های متعددی نیز در تعیین هزینه آن‌ ها برای خرید و نصب تأثیر گذار است. از مهم‌ ترین این عوامل می‌ توانیم به نوع عایق رطوبتی، متراژ محیط، تخصص نصابان، تعداد رول های مورد نیاز، کیفیت محصول، اعتبار شرکت خدماتی، برند ایزوگام، خدمات پس‌ از فروش و غیره اشاره کنیم.

در پایان

شرکت ایزوگام سایوند، یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌ های مشغول به فعالیت در زمینه پخش و نصب انواع عایق رطوبتی ایزوگام است و خدمات خود را نیز با در اختیار داشتن نصابان و تکنسین های بسیار متخصص و باتجربه و همچنین استفاده از ابزارآلات مجهز به طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. عزیزان ساکن در چیتگر می‌ توانید برای استفاده از بهترین و با کیفیت‌ ترین خدمات نصب و اجرای ایزوگام، با نمایندگی ایزوگام در چیتگر تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.

نوشتهٔ پیشین
ایزوگام در تهرانسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید