آسفالت‌ کاری در کرج

آسفالت‌ کاری یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین پروژه‌ های راه‌ سازی است و اجرای آن با در دست داشتن تجهیزات مناسب، سطوح صافی را در جاده‌ ها و خیابان‌ ها برای تسهیل حمل‌ و نقل‌ های جاده‌ ای فراهم می‌ کند. علاوه‌ بر خیابان‌ ها و جاده‌ ها، آسفالت‌ کاری برای سطوح پارکینگ‌ ها، اماکن صنعتی، مسیر های پیاده‌روی و همچنین سطوح تفریحی نیز استفاده می‌ شود و سطحی با دوام و انعطاف‌پذیر را ایجاد می‌ کند. شرکت سایوند نیز با سال‌ ها تجربه در زمینه عایق‌ های آسفالت و اجرای انواع آسفالت‌ کاری برروی سطوح، مشغول به فعالیت بوده و خدمات آسفالت‌کاری خود را در سرتاسر کرج به مشتریان ارائه می‌ دهد. این مجموعه علاوه‌ بر ارائه خدمات آسفالت‌کاری در خیابان، آسفالت معابر، باغ‌ ها، پارکینگ، کوچه‌ ها، مراکز صنعتی و غیره را نیز به‌ طور کاملاً حرفه ای انجام داده و دارای ماهرترین و باتجربه‌ ترین تکنیسین‌ ها و نصابان در این حرفه است.

شما می‌ توانید برای انجام آسفالت‌کاری حرفه‌ ای در کرج و در سریع‌ ترین زمان ممکن، با مجموعه سایوند تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

آسفالت

خدمات آسفالت‌ کاری در کرج

آسفالت ماده‌ ای ترکیبی از سنگدانه ها، قیر، شن، ماسه و پرکننده‌ ها است که به آن سیمان سیاه نیز گفته می‌ شود. از این ماده قرن‌ هاست که برای راه سازی استفاده می‌ شود و با توجه به ترکیبات و نحوه کاربرد نیز دارای انواع آسفالت سرد، آسفالت گرم و آسفالت حفاظتی است. علاوه‌ بر راه‌سازی و پوشش‌ دهی جاده‌ ها و خیابان‌ ها، از آسفالت در محیط هایی چون باند فرودگاه، پارکینگ و پشت‌ بام ساختمان‌ ها نیز استفاده شده و پس‌ از اجرا و سخت شدن، پوششی بسیار مقاوم و سخت را در برابر آسیب‌ های محیطی ایجاد می‌ کند. همچنین این ماده به‌ دلیل ترکیبات و روند تولیداتی خود، دارای قابلیت تحمل فشاری بسیار بالایی است و از این‌ رو استفاده از آن در جاده‌کشی و خیابان‌ ها، علاوه‌ بر خاصیت زیباسازی، در برابر تردد وسایل نقلیه به ویژه خودرو های سنگین بسیار مقاوم بوده و دچار تغییر شکل و ماهیت نخواهد شد.

شرکت سایوند در کرج نیز خدمات متعددی را در آسفالت‌کاری به مشتریان ارائه می‌ دهد که از جمله مهم‌ ترین خدمات آن می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خدمات آسفالت‌کاری در جاده‌ ها و خیابان‌ ها
 • خدمات آسفالت‌کاری در معابر
 • خدمات آسفالت‌کاری در باغ‌ ها
 • خدمات آسفالت‌کاری در پشت‌ بام
 • خدمات آسفالت‌کاری جهت افزایش مقاومت سازه
 • خدمات آسفالت‌کاری در کوچه‌ ها
 • خدمات آسفالت‌کاری برای آب انبار و مخازن آب
 • خدمات آسفالت‌کاری برای نمای سد آب
خدمات آسفالت در کرج

روسازی آسفالت در کرج چگونه ساخته می‌ شود؟

قبل‌ از این‌ که آسفالت در کارخانه مخلوط و تولید شود، اپراتور ها تشخیص می‌ دهند که باید کدام نوع آسفالت را با توجه به کاربرد ایجاد کنند. مواد تشکیل‌ دهنده آسفالت نیز براساس نوع پروژه و آب‌ و هوا در محل پروژه اندازه‌گیری و مخلوط می‌ شود. به‌ عنوان مثال به‌ دلیل وجود آب‌ و هوای کوهستانی در کرج، مخلوط آسفالت گرم بسیار مناسب برای پوشش‌ دهی جاده‌ ها و خیابان‌ ها در این شهر بوده و از طرفی از مقاومت مناسبی نیز در برابر سرمای زمستان و تابش مستقیم نور خورشید در تابستان برخوردار است. پس‌ از انتخاب نوع مواد اولیه، آسفالت مایع با سنگدانه‌ ها در کارخانه با حرارت بالا ترکیب شده و مخلوط روسازی تولید می‌ شود. این مخلوط بلافاصله پس‌ از تولید، توسط یک کامیون و مستقیماً از کارخانه بارگیری شده و آماده اجرا در محل مورد نظر می‌ شود.

اجرای آسفالت در کرج

مزایای اجرای آسفالت در کرج

اجرای آسفالت بر روی جاده و خیابان‌ ها و همچنین سایر سازه‌ های ساختمانی و اماکن عمومی، از مزایایی بی‌ شماری برخوردار است که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

هزینه مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه

ماده آسفالت نسبت‌ به سایر مصالح روسازی و راهسازی، بسیار ارزان‌ تر و مقرون‌ به‌ صرفه‌ تر است و استفاده از آن برای پوشش‌ دهی معابر، سبب صرفه‌ جویی در هزینه خواهد شد. همچنین این ماده پس‌ از اجرا به‌ سرعت خشک‌ شده و نیاز به بستن معابر و جاده‌ ها به مدت طولانی نداشته و بنابراین ماده‌ ای مناسب برای روسازی سطوح می‌ باشد.

دوام و مقاومت بالا در انواع شرایط آب‌ و هوایی

آسفالت‌ ها با بر اساس کاربرد و نوع ترکیب خود، دارای انواع متفاوتی با توجه به شرایط آب‌ وذهوایی متنوع هستند و تمامی آن‌ ها می‌ توانند در برابر آب‌ و هوای سخت از خود مقاومت نشان داده و در برابر بارش باران و برف و همچنین تابش مستقیم نور خورشید، دچار ترک خوردگی و تغییر ماهیت نشوند. این ماده برای تمامی مکان‌ های کم تردد و پرترافیک بسیار مناسب است و علاوه‌ بر آن بر روی سازه های ساختمانی نیز استفاده می‌ شود.

ایجاد امنیت و ایمنی برای رانندگان

یکی دیگر از مزایای آسفالت برای روسازی جاده‌ ها و خیابان‌ ها، ایجاد امنیت برای رانندگان وسایل نقلیه است. این ماده در برابر لغزش و سرخوردن وسایل نقلیه به‌ ویژه در شرایط آب‌ و هوایی برفی از خود عملکرد بسیار مناسبی را نشان داده و از ایمنی بالاتری نسبت‌ به سایر مصالح راه‌سازی برخوردار است.

ماندگاری و دوام بالا

یکی دیگر از مزایا و ویژگی‌ های خارق‌العاده‌ ماده آسفالت، قابلیت بازیافت این ماده و همچنین دوام و پایداری بالای آن در برابر آسیب‌ ها و صدمات محیطی است. این ماده در صورت استفاده از متریال با کیفیت در ساخت و همچنین اجرای اصولی و تخصصی، از دوام و ماندگاری بالایی در تمام شرایط آب‌ و هوایی برخوردار بوده و به‌ راحتی نیز قابل تعمیر است.

تعمیر و نگهداری آسان

تعمیر و نگهداری آسان، یکی دیگر از مزایای آسفالت کاری است و در صورت وجود هرگونه شکاف و ترک‌ خوردگی، این ماده به‌ سرعت تعمیر شده و بدون ایجاد اختلال در ترافیک، تمامی ایرادات آن برطرف می‌ شود.

در صورت انجام آسفالت‌کاری در کرج، می‌ توانید با شرکت سایوند تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.

مراحل آسفالت‌ کاری در کرج

برای آسفالت‌کاری در کرج، ابتدا نصابان ما آسفالت مورد نظر را با توجه به محیط و شرایط آب‌ و هوایی منطقه انتخاب کرده و سپس شروع به زیرسازی محیط می‌ نمایند. زیرسازی یکی از مراحل بسیار مهم قبل‌ از اجرای آسفالت‌ کاری است و باید به‌ طور کاملاً تخصصی و با رعایت استاندارد های لازم انجام‌ شده و تمامی ترک خوردگی‌ ها، شکستگی ها، نشست‌ ها و غیره از بین‌ رفته و سطح کاملاً یکپارچه و مسطح برای اجرای آسفالت ایجاد شود. جهت زیرسازی نیز از تجهیزات و دستگاه‌ های راه‌سازی استفاده‌ شده و به‌ طور معمول با استفاده از سنگ‌ ریزه و شن رویه مسطحی را ایجاد می‌ کنند.

پس‌ از زیرسازی، از قیر برای پر کردن منافذ بین سنگ‌ریزه‌ ها استفاده‌ شده و علاوه‌ بر ایجاد سطح کاملاً یکدست، چسبندگی آسفالت به سطح زمین را نیز افزایش می‌ دهند. پس‌ از انجام زیرسازی و قیرپاشی، نوبت به اجرای آسفالت و کوبیدن آن بر سطح مورد نظر می‌ شود. در این مرحله با توجه به نوع مخلوط آسفالت، مراحل اجرایی آن نیز متفاوت است و با استفاده از تجهیزات راه‌سازی، آسفالت در درجه حرارت مشخصی بر روی سطح اجرا می‌ شود. در این مرحله نیز از غلطک برای کوبیده شدن آسفالت و ایجاد تراکم مناسب در آن استفاده‌ شده و نوع غلطک نیز با توجه به نوع آسفالت متفاوت می‌ باشد.

هزینه آسفالت‌ کاری در کرج

آسفالت‌ ها با توجه به ترکیبات و نوع تولید خود، دارای انواع متفاوتی همچون آسفالت سرد، گرم، حفاظتی و غیره هستند و علاوه‌ بر کاربرد در سطح خیابان و جاده‌ ها، برای زیرسازی خطوط راه‌آهن، پل‌ ها، باند فرودگاه، پارکینگ‌ ها و و غیره نیز به‌ کار برده می‌ شوند. علاوه‌ بر موارد فوق، عوامل متعدد دیگری نیز بر تعیین هزینه آسفالت کاری در کرج تأثیر گذار هستند که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به آسفالت کاری بر روی سطوح صاف و یا شیب‌ دار، مساحت محیط، اعتبار و تخصص شرکت آسفالت‌ کاری، کیفیت کار، تعداد نیرو و تجهیزات مورد نیاز و غیره اشاره نمود.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت آسفالت کاری در کرج با بخش کارشناسی فروش مجموعه سایوند در تماس باشید.

در پایان

شرکت ایزوگام سایوند، علاوه‌ بر ارائه خدمات عایق‌کاری رطوبتی در کرج، خدمات آسفالت‌کاری را نیز با بهره‌مندی از تکنسین‌ ها و نصابان بسیار ماهر و با تجربه به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه داده و دارای سال‌ ها تجربه در این حرفه است. این مجموعه با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ ترین تجهیزات راه‌سازی، انواع خدمات آسفالت‌ کاری در کرج و در محیط‌ های گوناگون را انجام می دهد و مشتریان عزیز می‌ توانید برای دریافت هزینه و همچنین راهنمایی های لازم برای آسفالت کاری، با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام
  ایزوگام سایوند در کرج، عملیات آسفالت کردن را دستی انجام می دهد یا مکانیکی؟
  با تشکر

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   مرداد ۲۵, ۱۴۰۰ ۵:۰۳ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   درمجموعه ایزوگام سایوند جهت اجرای انواع عایق های رطوبتی و همچنین آسفالت از جدیدترین و بروزترین تجهیزات و تکنولوژی های موجود در دنیا بهره گرفته می شود.

   پاسخ
 • امیرحسین مایلی
  شهریور ۲, ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ

  با سلام، میخواستم بپرسم ایزوگام سایوند در کرج پیشنهاد میکنه پشت بوم آپارتمان را آسفالت کنیم یا ایزوگام؟

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   شهریور ۸, ۱۴۰۰ ۴:۱۸ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بدون شک عایق رطوبتی ایزوگام که شیوه مدرن تر و آسان تر عایق رطوبتی قیرگونی است پیشنهاد این مرکز به شما مشتریان گرامی است.

   پاسخ
 • محمدعلی بختیاری
  مهر ۲۰, ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم هزینه ایزوگام مناسب تره با آسفالت؟
  ممنون

  پاسخ
  • ایزوگام سایوند
   مهر ۲۷, ۱۴۰۰ ۱:۲۶ ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از قیمت انواع خدمات مجموعه سایوند با کارشناسان این مرکز با شماره 02632863166 تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
× به ما در واتساپ پیام دهید